בנייה:
השבוע קיימנו פגישה עם ח"כ מיקי זוהר וביקשנו ממנו סיוע בהשגת תקציב לפינוי חטמ"ר בנימין על מנת לפנות את השטח לבינוי 350 יח"ד, בצמוד לשכונת ה- 300 יח"ד שההכנות לבנייתן כבר החלו בשטח. הדגשנו בפניו כי מדובר בעתודת הקרקע האחרונה של אדמות מדינה העומדת לרשותו של היישוב, ורק פינויה יוכל לאפשר את קידום התכניות לבנייה במקום. כזכור, כבר קיימת תוכנית להעברתו של בסיס החטמ"ר לאתר קבע, בסמוך לבסיס מג"ב החדש שהוקם ,עם זאת, עלות העברתו של בסיס החטיבה המרחבית ופינוי השטח עומדת על כ-80 עד 100 מיליון ש"ח שטרם תוקצבו. ח"כ זוהר הביע את נכונותו לסייע לנו בפיתוח היישוב.

ישראל יפה:
בשבוע שעבר הגיעו לביקור שופטים מטעם התחרות 'קריה יפה בישראל יפה' על מנת לבחון את זכייתנו בתחרות היוקרתית. ערכנו סיור ביישוב וגם הצגנו בפניהם את עולם התוכן העשיר הקיים פה, את פעולות החסד שתושבי היישוב נרתמים אליהם הן בבית-אל והן מחוצה לה. השופטים התרשמו מאוד מבית-אל היפה ומהעשייה הערכית של התושבים שגם היא מהווה פרמטר לזכייה בתחרות.
אנו ממשיכים ביתר שאת לפתח ולייפות את היישוב בבחינת יישוב נאה מרחיב דעתו של אדם, לאחרונה הוספנו ספסלים בטיילת ובגן המשחקים הסמוך, וכן קולר ליד מגרש השחבק.

'ישראל אחת':
השבוע הגיעו לביקור ג'ונתן שרמן, נשיא קרן 'ישראל אחת', וסטיב אורלאו יו"ר הקרן, ערכנו סיור באתר חלום יעקב בהדרכת ד"ר חגי בן ארצי. הודינו להם על תרומת מכשירי קשר לצוות הכוננות ביישוב ועניינו אותם בפרויקטים נוספים בתחום הביטחון להם נדרש סיוע. בהמשך המשיכו נציגי הקרן לחנוכת הפינה החמה בגבעת אסף לזכר החיילים יובל מור יוסף ויוסי כהן הי"ד שנרצחו בפיגוע הקטלני שארע בצומת.

שבועות:
זכינו לחגוג את שבועות ביישוב באווירת קדושה והתעלות, בבתי הכנסת המקושטים התקיימו עשרות שיעורים מרתקים.
תודה רבה ויישר כח גדול לכל נותני השיעורים, אשר חלקם אף מסרו שיעורים במספר מוקדים.

שבת שלום!
שי אלון,
ראש המועצה.