בינוי
נפגשתי עם ח"כ יריב לוין, שר התיירות, במטרה לקדם את פינוי בסיס חטמ"ר בנימין. פינוי החטמ"ר הינו יעד אסטרטגי לפיתוחה ושגשוגה של בית-אל, שכן עתודת הקרקע האחרונה שלנו נמצאת על השטח עליו נמצא כיום החטמ"ר. על קרקע זו מתוכננות להבנות 350 יח"ד, בסמוך לשכונת ה- 300 יח"ד שעבודות התשתית שלהן כבר החלו. על כן, אנו ממשיכים להיפגש עם גורמים משפיעים בסביבת ראש הממשלה על מנת שיקצו תקציב לפינוי הבסיס ולבניית בסיס חדש שבנייתו תיארך כשנתיים. השר אמר כי הוא יעשה ככל שביכולתו לסייע לנו על מנת לפתח ולהגדיל את בית-אל.

חברת חשמל
במסגרת מפגש של יושבי ראש הנהלות של החברה למתנ"סים ביקרנו בחברת החשמל בתל-אביב. ביקשתי מהאלוף במיל' יפתח רון טל, יו"ר דירקטוריון
חברת החשמל, את עזרתו בשדרוג תשתיות החשמל בבית-אל לתשתיות איכותיות וטובות יותר כפי שקיימות בערים הגדולות, זאת בכדי למנוע תקלות באספקת החשמל ליישוב. רון טל ענה כי הוא יערוך בדיקה בנושא ויעשה את מירב המאמצים לספק לתושבי בית-אל שירות הולם.

משטרה
נפגשנו, ראשי רשויות ביש"ע, עם ניצב משה ברקת, מפקד מחוז ש"י בנושא הגברת אכיפת התנועה ביו"ש. קיבלנו סקירה של הפעילות הענפה של מחוז ש"י בנושא האכיפה בצירי התנועה. אין ספק כי המחוז לקח על עצמו בצורה יסודית את המשימה של צמצום תאונות הדרכים באופן משמעותי. העלינו בפניו את בעיית הנהיגה הפרועה של הפלסטינים באזורנו וביקשנו ממנו לשים דגש על הטיפול בכך.

שבת שלום!
שי אלון, ראש המועצה.