ממשל
השבוע הגיע לביקור ח"כ ד"ר שלמה קרעי. ערכנו סיור באתר חלום יעקב ואתר בניית ה- 300 יח"ד, ביקשנו ממנו סיוע בפינוי חטמ"ר בנימין לצורך בינוי של 350 יח"ד נוספות. ח"כ קרעי אמר: "אני מברך ומאחל שנהיה כאן עוד בקדנציה הנוכחית של ראש המועצה בחנוכת השכונה החדשה יחד עם ראש הממשלה שימשיך להיות איתנו לעוד שנים ארוכות וטובות, זה המקום שעם ישראל שומר על אדמת ארץ ישראל גם במקום שעכשיו הוא לא בריבונותנו ממש, אבל בעז"ה נחיל את הריבונות במקום זה 'עוד אבנך ונבנית בתולת ישראל'. אשריכם שאתם זוכים לממש את החזון הזה, אני בתפקידי כח"כ ובכל תפקיד שיהיה אעשה הכול כדי לסייע ולחזק את ההתיישבות".

נוער
מזל טוב לחברי תנועת אריאל בנים לרגל שבת הארגון שהתקיימה בשבת שעברה. דווקא בימים אלו שאנו למדים בפרשת השבוע על גדולי האומה שמלמדים אותנו, הלכה למעשה, כיצד להיות אנשים גדולים ישנה חשיבות רבה לעסוק בנושא זה. אין ספק כי אם נלמד ממידותיהם הטובות נהיה בעז"ה עם סגולה במלוא מובן המילה. ישר כח למדריכים ולקומונרים יהודה אפריון ושלמה אברמסון על כל פועלם בחודש הארגון בפרט ובכל ימות השנה בכלל.
בהצלחה לחברי תנועת בני עקיבא שמציינים את שבת הארגון בשבת זו.

ערב העצמת נשים
שמחתי לברך באירוע העצמת נשים לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים שהתקיים השבוע בשיתוף פעולה בין המתנ"ס, תחום מניעה ומעמד האישה במועצה. בערב אמרתי כי עלינו להכיר בתופעת האלימות במשפחה העשויה להיות נחבאת אל הכלים, לטפל בה בכלים העומדים לרשותנו ולעשות הכול בכדי להוקיעה מקרבנו.

שבת שלום!
שי אלון, ראש המועצה.