בחירות
* זזים ימינה
לקראת הבחירות שיתקיימו אי"ה ביום שלישי הקרוב, עלינו לעשות את מירב המאמצים על מנת להעלות את אחוזי ההצבעה למפלגות הימין, בכדי ששלטון הימין ימשיך להנהיג את המדינה. ממשלה ימנית תוכל לסייע להתיישבות בכלל ולבית-אל בפרט, ותקדם את היעד המרכזי של החלת הריבונות ביו"ש כך שנוכל סופסוף להרגיש אזרחים שווי זכויות במדינה. בבחירות האלה, חשוב מאוד להצביע למפלגות הימין הגדולות שיעברו את אחוז החסימה בוודאות! הפעם אין לנו את הפריבילגיה להצביע למפלגות שסיכוי סביר שלא יעברו את אחוז החסימה. כל קול משפיע!
בבית-אל התברכנו באנשים טובים ומוכשרים, עם רוח התנדבות ועשייה למען הכלל, אנו שואפים למנף כוחות אלו הקיימים ביישוב בשביל להעלות את אחוז ההצבעה בבית-אל ובארץ.
לשם כך, יש לפעול בשלושה מעגלים: המעגל המקומי, הוקם מטה בחירות יישובי המבוסס על מתנדבים שיעודדו ויסייעו לתושבים מתקשים להגיע לקלפי, תושבים המעוניינים להתנדב ולסייע בהסעות לקלפיות או בטלפונים לתושבים, מוזמנים לפנות לשיראל בן יעיש בטלפון 0543-412003. המטרה היא לשמור על אחוז הצבעה גבוה ביישוב כפי שהיה בבחירות האחרונות (88%) ואף להעלותו.
במעגל הארצי, מטה 'זזים ימינה' מגייסים אלפי מתנדבים ברחבי הארץ שמסייעים ומעודדים תושבים לצאת לקלפיות ולהצביע למפלגות הימין כאשר כל יישוב מקבל אזור מוגדר לפעילות.
אנו נצא לשכונת קריית יובל בירושלים, תושבים מעל גיל 17 המעוניינים להתנדב בירושלים בין השעות 16:00 עד 21:00 מוזמנים לפנות ליונתן אביבי, רכז המתנדבים, בטלפון:
0509-789087.
במעגל האישי, אני קורא לכם לשכנע קרובי משפחה, חברים ומכרים, לצאת מהאדישות, לגשת לקלפיותת לולהצביע למפלגות הימין הגדולות.
* כנס בחירות
במוצאי שבת זו נארח את שר התחבורה, ח"כ בצלאל סמוטריץ' שיפרוס את משנתו לקראת הבחירות. אנא הקדישו מזמנכם והצטרפו אלינו למפגש החשוב הזה שיתקיים באולם התרבות בשעה 21:15.

ביטחון
השבוע הגיע אלינו לביקור הרמת"ק (ראש מנהל תיאום וקישור) הנכנס, סא"ל אלעד גורן, האחראי על הקשר בין האוכלוסייה הפלסטינית והיהודית. ערכנו לו סיור באתר חלום יעקב בהדרכת ד"ר חגי בן ארצי, המשכנו לאתר הבנייה של 300 יח"ד ולאחר מכן התכנסנו לדיון מקצועי שבו העלנו בפניו מספר נושאים. ביקשנו ממנו לסייע לנו לייצר כביש גישה חלופי ליישוב, הדגשנו כי לאוכלוסייה הפלסטינית יש מספר כניסות לרמאללה ואילו לנו יש רק כניסה אחת ליישוב. כמו כן, הדגשנו כי בשנים הקרובות צפוי גידול באוכלוסייה בשל בניית מאות יח"ד בבית-אל וכבר כיום, הכביש צר מלהכיל. לצערנו בשנים האחרונות ההקלות כלפי האוכלוסייה הפלסטינית משפיעות עלינו לרעה, ביקשנו למצוא את האיזון המתאים על מנת לאפשר תחבורה סדירה וניהול חיי שגרה. הרמת"ק הבין את החשיבות ואמר כי הוא יירתם לעניין. הודיתי לו על סיועו בשחרור הפקק בצומת איו"ש (הנמצאת בצד הפלסטיני) לפני מספר ימים וביקשתי שידאג לכך שהצומת תהיה פתוחה לתנועה כל הזמן כיוון שהדבר גורם לפקק תנועה לתושבים בכיכר פוקוס. כמו כן, העלנו בפניו את הרעש הבלתי נסבל משכנינו מג'ילזון, הוא ביקש שנעדכן אותו בזמן אמת והוא יטפל בכך. תושבים השומעים רעש חריג מכיוון ג'ילזון מתבקשים לדווח למוקד העירוני בזמן אמת ואנו נדאג לפנות לרמת"ק.

דת
שמחתי להשתתף בהכנסת ספר התורה השבוע של משפחת גיורא וייס לע"נ הוריהם, לבית כנסת המרכזי בשכונה א', במעמד המרא דאתרא, הרב בראלי, הרב שלמה אבינר והרב שבתי סבתו. אאחל למשפחת וייס היקרה ברכה, שמחה ונחת מכל יוצאי חלציהם.

שבת שלום!

שי אלון, ראש המועצה.