תחבורה
בתקופה האחרונה חווינו פקקי תנועה באזור כיכר פוקוס, אני עוקב אחר הדברים מקרוב בכל בוקר, והעברתי את המסר לגורמי הצבא והמשטרה כי לא ניתן לזה יד. נכון לכתיבת שורות אלו, אנו רואים שיפור, אולם אנו עם 'יד על הדופק' ובמידה והשיפור לא יהיה משמעותי ולאורך זמן, אנו נצא לחסום את תנועת הפלסטינים היוצאים מביתין, מאחר ולנו יש עורק תנועה אחד!

גמ"ח תחפושות
תודה רבה ויישר-כח גדול לנויה רוזנטל, ולכל צוות המתנדבות המסור על ארגון גמ"ח התחפושות היישובי. הגמ"ח, הפועל בסיוע המועצה והמתנ"ס, הפך למפעל חסד קהילתי גדול, המסייע למשפחות רבות ביישוב. ב"ה זכינו שיש לנו כאן בקהילת בית-אל אנשים טובים עם רוח התנדבות מאין כמותה.

עצרת ריבונות
תודה לתושבים שהגיעו לעצרת 'ריבונות עכשיו' שהתקיימה בשבוע שעבר בשיתוף מועצת יש"ע וארגונים נוספים במטרה לדרוש את החלת הריבונות הישראלית על יהודה, שומרון ובקעת הירדן. שמחתי לראות את בני הנוער שהגיעו למרות הקור הירושלמי עם הרבה שמחת חיים ורצון להשפיע ולהירתם לשינוי. באותו רגע חשתי כי 'עם ישראל חי', ולא משנה מה יהיו התוצאות, אנחנו ניצחנו!
אנו מאמינים כי על מנת לשפר בצורה מהותית את איכות החיים פה ביו"ש, ולדאוג לכך שיהיו תשתיות חשמל מסודרות וחזקות, מערכות כבישים הולמות, רישום בטאבו ועוד, כל זה יקרה רק אם יחילו את הריבונות. לא הגיוני שנהיה תחת שלטון צבאי. חייבים לפעול לשינוי המצב האבסורדי הזה, ולהגיע למצב שאנו מתנהלים באופן ישיר מול משרדי הממשלה ולא דרך המנהל האזרחי, צריך לחתור לזה בכל הכוח.
עוד בתחילת הדרך הייתי שותף למהלך של ריבונות תחילה במעלה אדומים, אשר חילחל לשיח הציבורי, אנו מאמינים כי ריבונות בכל יו"ש ובקעת הירדן תבוא לידי מימוש בעז"ה. נעשה הכול בכדי שהממשלה הבאה שתקום תהיה ממשלת ימין חזקה שתוביל את המהלך הזה ביתר שאת.

שי אלון,
ראש המועצה.