דבר ראש המועצה

תושבים יקרים שלום

מבנה המועצה והמרכז המסחרי
כפי שוודאי שמתם לב, בשעה טובה התחילו לחפות את בניין המועצה והמרכז המסחרי באבן. אנו צועדים קדימה ושואפים לפתוח את המרכז המסחרי בחודשים הקרובים.
במקביל, בניית מבנה אולם הספורט מתקדמת ואנו לקראת סיום העבודות. בימים אלה, עיקר העבודה היא בקומת המתנ"ס שמתחת לאולם ספורט.
כמו כן, ברוך ה' נבחר קבלן זוכה לבניית מבנה חדש לתלמוד תורה "שער השמיים" והעבודות צפויות להתחיל בעוד כשבועיים.

מד"א
השבוע התקיים טקס חנוכת ציוד מד"א ברחבת המשטרה. הטקס התקיים בהשתתפות מנכ״לית ידידי מד״א בישראל, אורלי אריאל, סגן מנהל המחלקה הבינלאומית במד"א, אילן קליין ומנהל מרחב ירושלים במד"א, אורי שחם. עשינו חניכה לציוד החדש -ALS (שמכיל בתוכו דפיברילטור) וקורפולס שנתרם על ידי התושבים, מד"א וידידי מד"א. ציוד ומכשור זה יסייעו לצוותי מד"א בבית אל להעניק במהירות וביעילות את כל הטיפול הרפואי הנדרש להצלת חיים עוד לפני ההגעה לבית החולים. יישר כח לכל התורמים והתורמות!

פרידה
בסוף השבוע השתתפתי בסעודת מלווה מלכה לכבוד עזיבתו של הרב אביהוא שוורץ שליט"א שעולה לירושלים הקדושה. הרב הגיע לבית אל בשיאם של הסכמי אוסלו. תקופה קשה עם פיגועים רבים. זכינו לשמוע מפיו שיעורי תורה במשך כ-20 שנה. כולנו תודה והוקרה לרב ומברכים את הרב ומשפחתו בברכת ה' ליעקב בבית אל "הנה אנכי עמך ושמרתיך בכל אשר תלך… ופרצת ימה וקדמה וצפנה ונגבה".

מתקרבים לאכלוס
בשעה טובה, השתתפתי בחנוכת דירה לדוגמה של חברת "קדמא" בפרוייקט ה 300. התרשמתי מאוד מהמפרט הגבוה שהקבלנים מספקים לרוכשים. מדובר בסטנדרטים מתקדמים ואיכותיים! כמו כן, אנו ממשיכים לעמול כל העת על הקליטה המסיבית שצפויה לנו בקרוב בעז"ה הן מבחינת תשתיות והן מבחינה קהילתית. אני סומך עליכם, אנשי בית אל היקרים שתעזרו לנו לקלוט את המשפחות החדשות בצורה הטובה והחמה ביותר בעז"ה!

שבת שלום!

שי אלון,
ראש המועצה.