*עדכונט בית אל >>*

 

יום רביעי, י"ב אייר (6/5)

 

(תרגום ההודעה באנגלית וברוסית יעלה בהמשך לאתר המועצה בקישורים המופיעים למטה)

 

(For the English translation of this update, which will be posted soon, Click the link at the bottom of this message .Переводы коммуниката на Русский и Английский языки будут опубликованы позднее.

Переход на страницы переводов по ниже указанным ссылкам.)

תושבים יקרים שלום,

 

🎨  *פתיחת גני הילדים*

גני החינוך המיוחד חזרו השבוע לפעילות במתכונת של 5 ימים מלאים ובהרכב מלא של ילדי הגן. שאר הגנים צפויים לחזור לפעילות בשבוע הבא, החל מיום ראשון הקרוב (ט"ז אייר, 10/5) בהתאם למתווה שעליו החליטה הממשלה אמש. מחלקת חינוך בשיתוף עם צוותי הגיל הרך, הגננות והסייעות נערכים לכך. הגנים נוקו ואורגנו  ועוברים חיטוי יסודי. הגנים יפתחו מראשון עד שישי החל משעה 7:55 עד 14:00, בחלוקה לשתי קבוצות כשכל קבוצה תגיע לשלושה ימים רצופים וקבועים. יש להגיע כל יום עם הצהרת בריאות שאין לילד חום וארוחת עשר בקופסא עם מפית. הגננות ישלחו להורים את כל המידע הדרוש לחזרה כולל שיבוץ הילד בקבוצה, הצהרת בריאות ואגרת קורונה מטעם משרד החינוך, בהצלחה בשגרה החדשה.

 

👶  *פתיחת מעונות*

אנו נערכים לפתיחת המעונות בע"ה ביום ראשון הקרוב (ט"ז אייר, 10/5). החזרה היא לפי המתווה והנהלים של משרד הבריאות. מוקדם יותר, נשלחו הודעות סמס להורי ילדי המעונות עם המידע העדכני, נא חתמו על דף המידע שנשלח אליכם כדי שנדע שאכן קיבלתם את ההודעה. כמו כן, הערב תתקיים אסיפת הורים וירטואלית בה תובהר תמונת המצב על כל הדרישות והנהלים שבהם יש לעמוד. נוכחות ההורים באסיפה חשובה ביותר! קישור למפגש רשום בהודעה שנשלחה להורים.

 

*צהרוני ניצנים*

אנו ערוכים גם לפתיחת הצהרונים בשבוע הבא, עדיין אין החלטה סופית של הממשלה בנוגע לפתיחתם. נעדכן אתכם כאשר תהיה הנחיה סופית בנושא.

 

‼️  *שמירה על הנהלים במתחם בתי הספר*

אנו חוזרים ומדגישים, בשעות הלימודים, אין כניסה להורים ותושבים למתחם בתי הספר, ואין מעבר בין בי"ס בנים לבנות ובכלל זה לסיפריה. אנא כבדו את ההנחיות שנקבעו בכדי לשמור על הבריאות של כולנו.

—————————————————

תזכורות:

*טלפונים שימושיים:* מוקד משרד הבריאות 5400*| מוקד חירום לאומי 104| מוקד קורונה של המועצה 02-9700589

*תושבים אשר נמצאים בבידוד* מתבקשים להודיע לאילנה בטלפון 02-9700506 או לשלוח הודעת וואטספ ל: 054-3455591.

*סיוע רגשי*: • קו חם של המחלקה לשירותים חברתיים, בין השעות 08:30-14:00 בטלפון 02-9415000 ומשעה 14:00 ואילך יש להתקשר למוקד 02-9700555, השיחות יועברו לעו"ס כוננית. •   ד"ר מייקל רוט, מנהל השירות הפסיכולוגי חינוכי, בטלפון 052-6380828

*פורטל חירום לאומי*  https://info.oref.org.il/.

*אפליקציית מגן* מסייעת לזהות אם שהינו בקרבת חולה קורונה https://did.li/VmIw5

 

FOR ENGLISH TRANSLATION ,CLICK HERE https://did.li/VFTYH

Для информации на русском языке перейдите по ссылке https://did.li/HdgTY

 

נמשיך לעדכן על כל התפתחות. אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם לאורך כל הדרך.

————-

להצטרפות לווטסאפ "עדכונט בית אל"  https://www.bet-el.info/1318-2/

מועצה מקומית בית אל – בשבילכם ולמענכם