עדכונט בית אל >>
‏מוציאים את הקורונה מבית-אל‼️
יום ראשון, י"א שבט (24/1)

לתושבים שלום,
להלן מס' עדכונים:

🤒 תמונת מצב
בימים האחרונים התגלו עוד 25 נשאי קורונה, כיום אנו עומדים על 105 חולים ב- 46 משפחות. תושב אחד מאושפז בבי"ח. החלמה מהירה לכולם.
בשל הנתונים העגומים הללו אנו קוראים לכם לשמור ביתר שאת על תנאי הסגר: לא מבקרים בבתים של אחרים! לא נפגשים עם חברים, גם לא באוויר הפתוח! לא מתקהלים! אנו מודעים לקושי בשמירה על תנאי הסגר והריחוק, אבל חשוב להבין כי המחלה נעשית מדבקת יותר מבעבר ועלינו אף להחמיר ולהמעיט ביציאה מהבית – ונשמרתם מאוד לנפשותיכם!
זה בידיים שלנו!!
🧪 בית-אל מתחסנת
החיסונים מתרחבים גם לתלמידי י"א-י"ב (ילידי 2003-2004), זאת בנוסף לבני 40+, נשים בהריון, חולים כרוניים, עובדי הוראה ועובדי מערכת הבריאות.
מרפאת לאומית
מוזמנים לקבוע תור באתר לאומית, באפליקציה או במוקד שירות לקוחות, בטלפון 507*. יש להגיע לחיסון עם תעודת זהות וכרטיס מגנטי של לאומית. לקוחות מתחת לגיל 18 מתבקשים להגיע לחיסון בלוויית אחד ההורים, או להציג אישור על ידי אחד ההורים (אין צורך מודפס, ניתן גם צילום בווצאפ). בנוסף, מי שלומד בכיתות י"א או י"ב ואינו בשנתונים הנ"ל צריך להביא אישור מהמוסד (ניתן גם צילום בווצאפ/או במייל) ולהגיע לנקודות ההתחסנות בשער בנימין או באריאל.
מרפאת כללית
מוזמנים לקבוע תור באתר, באפליקציה ובמוקד השירות 2700*. הגעה למתחם החיסון בליווי אחד מההורים או בהצגת אישור חתום מההורים, יש להביא תעודת זהות וכרטיס מגנטי של כללית. החיסונים מתקיימים כאן בבית-אל.

מרפאות מכבי ומאוחדת
ניתן להתחסן במתחם שנפתח בשער בנימין, קביעת תור בטלפון 3101* מספר המנות מוגבל.

מועצה מקומית בית אל – בשבילכם ולמענכם
————
להצטרפות לווטסאפ "עדכונט בית אל" http://www.bet-el.info/1318-2/