עדכונט בית אל >>

יום חמישי, כ"ב ניסן (16/4)

(תרגום ההודעה באנגלית וברוסית יעלה בהמשך לאתר המועצה בקישורים המופיעים למטה)

(For the English translation of this update, which will be posted soon, Click the link at the bottom of this message .Переводы коммуниката на Русский и Английский языки будут опубликованы позднее.
Переход на страницы переводов по ниже указанным ссылкам.)
תושבים יקרים שלום,

🤒 עלייה במספר חולי קורונה ביישוב
התגלו ארבעה חולים נוספים ביישוב אשר שהו בבידוד בשלושת השבועות האחרונים לכן אין מסלול ואין רלוונטיות לפרסום שמם. כיום, אנו עומדים על 12 חולים בארבע משפחות סה"כ.
אנא מכם שמרו על ההנחיות בבחינת 'כל ישראל ערבים זה לזה':
✅ יש לצאת למרחב הציבורי רק למקרים חיוניים בלבד 🚷
✅ניתן לצאת מהבית עד 100 מטר לצורך התאווררות קצרה🚶‍♂️
✅ יש להקפיד על חבישת מסכה במרחב הציבורי שתכסה את הפה וגם את האף 😷

📚 הערכות לחזרה ללימודים
בשעות הקרובות הממשלה צפויה להכריע בדבר החזרה ההדרגתית ללימודים. אנו כבר נערכים ומכינים את הקרקע לתרחישים השונים. כפי שמתסמן ילדי החינוך המיוחד, הן שלומדים במוסדות חינוך מחוץ לבית-אל והן בכיתות חינוך מיוחד בבתי הספר ביישוב, יהיו הראשונים לחזור למסגרות הלימודים. עדיין אין לנו הנחייה באיזה יום זה יקרה אבל אנחנו כבר נערכים לכך מבחינת הסעות, כח אדם וכיו"ב.
כמו כן, המועצה עדיין עובדת במתכונת עבודה בשעת חירום, חלק מהעובדים מועסקים ללא קבלת קהל, אנו ממשיכים לתת את רוב השירותים החיוניים.

🥼 שמרטפייה בשעת חירום
המועצה מפעילה שמרטפייה לילדי עובדי מערכת הבריאות ביישוב לפי תקנות משרד הבריאות, הודעה אישית נשלחה לעובדים זכאים שעברו הליך רישום במשרד הבריאות. לבירורים נוספים יש לפנות למנחם לב 054-8041050

👨‍👩‍👦‍👦 טיפ יומי מהשירות הפסיכולוגי החינוכי
הרבה הורים מנסים להתמודד עם מצב הקורונה ועם השינויים הנלווים. לא מפתיע שגם ילדים מתקשים להסתגל למצב, לחוסר ודאות, שינויים בהרגלים וכו'. נתמקד בילדים בגיל הרך. אולי הם יותר עצבניים, בודקים גבולות, מגלים התפרצויות זעם יותר…מה עושים? חשוב ליצור להם שגרה גם בימים אלו. אין צורך להיות קשוחים, מספיק לחלק את היום לפעילויות כולל דפי ציור, לצאת לגינה, קריאה, זמן מסך. בתקופה הזאת זה בסדר גם להוריד את הדרישות אם זה יגרום להתפרצויות. כשנחזור לשגרה בע"ה נוכל להתמודד עם הבעיות האלו בצורה טובה יותר. יש לחשוב איפה אפשר להתעלם, כמובן כל עוד שהילד לא מסכן את עצמו, לא הורס וכו'.
—————————————————
תזכורות:
טלפונים שימושיים: מוקד משרד הבריאות 5400*| מוקד חירום לאומי 104| מוקד קורונה של המועצה 02-9700589
תושבים אשר נמצאים בבידוד מתבקשים להודיע לאילנה בטלפון 02-9700506 או לשלוח הודעת וואטספ ל: 054-3455591.
סיוע רגשי: • קו חם של המחלקה לשירותים חברתיים, בין השעות 08:30-14:00 בטלפון 02-9415000 ומשעה 14:00 ואילך יש להתקשר למוקד 02-9700555, השיחות יועברו לעו"ס כוננית. • ד"ר מייקל רוט, מנהל השירות הפסיכולוגי חינוכי, בטלפון 052-6380828
אפליקציית מגן מסייעת לזהות אם שהינו בקרבת חולה קורונה https://did.li/VmIw5

FOR ENGLISH TRANSLATION ,CLICK HERE https://did.li/VFTYH
Для информации на русском языке перейдите по ссылке https://did.li/HdgTY

נמשיך לעדכן על כל התפתחות. אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם לאורך כל הדרך.
————-
להצטרפות לווטסאפ "עדכונט בית אל" https://www.bet-el.info/1318-2/
מועצה מקומית בית אל – בשבילכם ולמענכם